Svadba moderátorky Jasminy Alagič a rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského sa už nezadržateľne blíži a dvojica si čoskoro povie svoje vytúžené “áno”. Hrdličky sa konečne svojim fanúšikmi rozhodli prezradiť, kde sa bude konať ich veľký deň.

Svadba Rytmusa a Jasminy je na spadnutie a míľovými krokmi sa blíži aj moderátorkin pôrod prvého spoločného synčeka. Dvojica sa chce stihnúť zosobášiť ešte pred narodením drobčeka a už teraz neúnavne pripravujú svoj veľký deň D.

V minulosti už zamilované holúbky naznačili, v akom duchu sa bude ich svadba niesť a okrem toho, že pôjde o rómsko-balkánsku veselicu vyzradili aj to, že si potrpia na dobrú hudbu a zábavu. S prípravami pritom Jasmine pomáha agentúra a jej slovenská “mama” Gabika Drobová, ktorá má tak aktuálne plné ruky práce.

Šaty nevesty bude mať na starosti s veľkou pravdepodobnosťou Jana Pištejová a najnovšie sa budúci manželia a rodičia pochválili fanúšikom aj s tým, aké miesto si pre svoj deň D vybrali: “Musím sa priznať, že ešte donedávna sme to ani sami nevedeli. Nič nás až tak neočarilo. Až úplná náhoda nás zaviedla na úžasné miesto, ktoré sa ešte len dokončuje a my sme z neho doslova odpadli,” básni Jasmina o zámku v Pezinku, ktorý sa okamžite zapáčil aj Rytmusovi: “Našli sme krásny neokukaný priestor, kde sľúbim vernosť a lásku mojej nastávajúcej žene a rodine,” pridal sa. Zábery z nádherného a elegantného pezinského zámku si pozriete v našej galérii.

Zdroj │ Foto: Instagram/simakzamokpezinok, jasminaalagic, rytmusking