Boris Kollár sa po niekoľkodňovom odpočinku v exotickom Dubaji vrátil na rodné Slovensko. Na letisku vo Viedni nastúpil do dodávky, do ktorej však pár minút pred predsedom parlamentu naskočila aj mladá blondínka. Má ísť o známu hviezdičku, ktorá pred rokmi súťažila na JOJke.

Predseda parlamentu sa opäť dostal do hľadáčika verejnosti. Po parlamentnej kauze s káblami sa Boris Kollár vybral na niekoľko dní do exotického Dubaja. Keď sa v pondelok vrátil, na viedenskom letisku sa ho podarilo zachytiť v prítomnosti neznámej mladej blondínky.

Najprv naložila batožinu a nasadla do pristavenej dodávky ona a krátko na to aj samotný Boris Kollár. Ako ale odhalil PLUS 7 DNÍ, blondínka s výraznými perami a poprsím nie je vôbec neznáma. Má sa jednať o Lauru (28), ktorá sa v minulosti predviedla v jojkárskej talentovej šou X Factor.

S Kollárom ju na letisku pritom prichytili aj minulý mesiac, pričom na verejnosť sa dostali zábery dvojice z Bratislavy už minulý rok. Kollár vtedy uviedol, že ide o jeho známu a nejedná sa o nový objav. Podľa nemenovaného zdroja sa však majú poznať už približne tri roky a údajne sa Laura počas pandémie občas zjavila aj na „krízovom štábe“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: Televízia JOJ, YT/Aktuality.sk