Televízia Markíza zaradí už na jeseň do svojho programu obľúbenú a mimoriadne sledovanú reality šou Farma. Pôjde pritom už o jubilejnú 15. sériu, v ktorej zabojujú o peknú finančnú výhru slovenskí farmári. Diváci sa môžu tešiť na nové pravidlá aj na súťažné skupiny.

Ako predstavila pred malou chvíľou samotná Markíza, po dvanástich rokoch vysielania si pre divákov pripravuje aj novú 15. sériu reality šou Farma. Ako každý ročník, aj tentokrát sa snažili tvorcovia vymyslieť na statku novinky, ktoré by zaujali a pobavili divákov. V hre o finančnú výhru sa už onedlho proti sebe postavia tri rôzne skupiny. Tie boli vytvorené podľa veku, a tak sa môžete tešiť na súboj generácie X narodenej pred rokom 1989, generácie Y narodenej v 90-tych rokoch a generácie Z narodenej po roku 2000.

Areál bude postavený v krásnom prostredí Považského Inovca, 700 metrov od statku z 13. série. Farmárov bude aj v tomto ročníku sprevádzať hospodár Martin, moderátor Marek Fašiang a umelá inteligencia Alica. Súťažiaci sa však musia pripraviť na nový typ farmárčenia zo zahraničia s pomocou modernej technológie. Fanúšikovia sa dočkajú tiež napínavých duelov, zvratov a výrazne zmenených pravidiel.

Farma 15 odštartuje na Markíze prvý diel už 4. septembra o 21.45 hod. Marek Fašiang sa už teraz nevie dočkať: “Tento rok už viem, do čoho idem a aj napriek tomu, že Farma je veľmi živý organizmus, kde sa nedá všetko dokonale naplánovať, sa na ňu veľmi teším,“ uviedol. So záujmom bude sledovať generačný súboj, v ktorom sa jednotlivé ročníky predvedú vo fungovaní, riešení úloh a prístupe k práci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza