Krásne prekvapenie pre fanúšikov je vonku. Predstaviteľka hlavnej postavy v obľúbenej telenovele televízie Doma potvrdila radostnú správu. So svojím manželom je opäť tehotná!

Fanúšikovia obľúbenej telenovely Tisíc a jedna noc sú vo vytržení. Turecká herečka Bergüzar Korel, ktorá stvárnila nezabudnuteľnú Šeherezádu, je po druhýkrát tehotná. Radostnú správu potvrdila aj miestnym médiám, ktoré ju s otázkami zastihli v nákupnom centre.

Sympatická, 36-ročná kráska to pred verejnosťou tajila tri mesiace, hoci sa o jej ďalšom bábätku šepkalo už istú dobu. Šeherezáda vyzradila, že momentálne prežíva nádherné obdobie a každej žene by dopriala zažiť tento neopísateľný pocit.

Tajomstvom už ostáva iba to, či Korel čaká chlapčeka alebo dievčatko. So svojím manželom Halitom Ergençom alias Onurom už vychovávajú 9-ročného synčeka Aliho, ktorému tak onedlho pribudne súrodenec. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ennmagazinn │ Foto: Facebook/Tisíc a jedna noc / Binbir Gece, Keď budeš moja / Cuando seas mia (oficiálna fanpage), Instagram/berguzarkorel, dannagarciao