Uplynulý víkend sa vo vypredanej pražskej O2 Aréne uskutočnil zápas storočia, ktorý netrpezlivo očakávali tisícky divákov vrátane promotérov. Obaja zápasníci si pred súbojom prešli brutálnymi mesiacmi, ktoré boli zamerané na jedinú myšlienku, a to poraziť súpera. Žiaľ, rozhodca mohol zdvihnúť ruku na znak víťazstva iba jednému z bojovníkov.

Fanúšikovia MMA boli dlhé mesiace vo vytržení a nemohli sa dočkať momentu, kedy uvidia v klietke stáť slovenského šampióna Attilu Végha (34) a českého “Terminátora” Karlosa Vémolu (34). Rodák z Gabčíkova v priebehu prvých dvoch minút mnohých prekvapil, keď uštedril súperovi prvé K.O. v kariére a jeho sen o víťazstve pokoril hneď v úvodnom kole.

Vémola neskrýval sklamanie, keďže práve on niekoľkokrát pripomenul, že získa titul československého kráľa v MMA. Radosť mu však môže spraviť aspoň honorár v hodnote 1,5 až 2 miliónov českých korún (60-80 tisíc eur). Približne rovnakú sumu by mal získať aj víťaz zápasu.

Český bojovník je presvedčený, že každý jeden cent je tvrdo vydretý. ,,My sme novodobí gladiátori. Keď futbalisti majú také výplaty, prečo by si to nezaslúžili zápasníci? Makáme rovnako tvrdo, ak nie viac,“ uviedol Karlos pre isport.blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: isport.blesk.cz  |  Foto: Instagram/veghattila, Facebook/OKTAGON MMA