ODHALENÉ! TOTO má byť nová a mladá Ficova priateľka!

Dátum:

Robert Fico nemal v stredu zjavne dobrý deň. Na predsedu strany Smer sa to valí zo všetkých strán. Okrem toho, že musel kvôli kauzám Dobroslava Trnku vypovedať na NAKA, ohlásil definitívny odchod zo Smeru Peter Pellegrini. Najnovšie sa prevalilo, že má novú mladú priateľku Katarínu S., ktorá je zároveň čakateľkou na prokuratúru.

Šokujúce odhalenia o živote Roberta Fica zrejme prekvapia viacerých Slovákov. Podľa zistení Denníka N má totiž tráviť už istý čas s mladou Katarínou Szalayovou. Tá sa má pravidelne objavovať aj v luxusnom kaštieli vo Vinosadoch, kde sa mal rehabilitovať aj Robert Fico. Rovnako sa mali podľa denníka Plus JEDEN DEŇ pravidelne zdržiavať v rovnakom čase aj v hoteli DoubleTree by Hilton a v garáži majú odparkované auto na tom istom mieste.

Szalayová je čakateľkou na prokuratúru a testy vo výberovom konaní urobila na 95 bodov zo 100, takže skončila na 7. mieste z 375 uchádzačov. Po predošlých povolaniach čašníčky a pokusoch v modelingu tak má aktuálne ako čakateľka zarábať približne 600 eur mesačne v čistom. Napriek tomu si môže dopriať pravidelné pobyty v štvorhviezdičkovom hoteli či kaštieli. Pred štyrmi mesiacmi ju odfotili vo Ficovom BMW, no teraz ju vídavať na Volskwagene Arteon, ktorého cena sa pohybuje akolo 50-tisíc eur. Vozidlo má pritom len prevozné značky, ktoré sa používajú pri prepise auta na nového majiteľa, a tak nie je jasné, komu momentálne patrí.

Katarínu zastavila Monika Tódová, ktorá sa snažila zistiť, z čoho si platí tento životný štandard a či jej niekto vybavil prijatie na prokuratúre. „Ja som súkromná osoba, ja sa s vami nemám o čom baviť. Ja nežijem so žiadnym Robertom Ficom… Normálne bolo najskôr písomné výberové konanie, ktoré keď sme absolvovali, bolo ústne výberové konanie, kľudne sa spýtajte, či to bolo transparentné alebo nie, ale ja som sa na to pripravovala,“ odpovedá vo videu. Poprela však, že by v odfotenom aute sedela ona: „Tak to vôbec, je to nejaká osoba.“ Presvedčte sa sami na nasledujúcich fotkách >>> TU <<< a v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk, pluska.sk │ Foto: YouTube/Denník N, HNtelevízia

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...