Robert Fico nemal v stredu zjavne dobrý deň. Na predsedu strany Smer sa to valí zo všetkých strán. Okrem toho, že musel kvôli kauzám Dobroslava Trnku vypovedať na NAKA, ohlásil definitívny odchod zo Smeru Peter Pellegrini. Najnovšie sa prevalilo, že má novú mladú priateľku Katarínu S., ktorá je zároveň čakateľkou na prokuratúru.

Šokujúce odhalenia o živote Roberta Fica zrejme prekvapia viacerých Slovákov. Podľa zistení Denníka N má totiž tráviť už istý čas s mladou Katarínou Szalayovou. Tá sa má pravidelne objavovať aj v luxusnom kaštieli vo Vinosadoch, kde sa mal rehabilitovať aj Robert Fico. Rovnako sa mali podľa denníka Plus JEDEN DEŇ pravidelne zdržiavať v rovnakom čase aj v hoteli DoubleTree by Hilton a v garáži majú odparkované auto na tom istom mieste.

Szalayová je čakateľkou na prokuratúru a testy vo výberovom konaní urobila na 95 bodov zo 100, takže skončila na 7. mieste z 375 uchádzačov. Po predošlých povolaniach čašníčky a pokusoch v modelingu tak má aktuálne ako čakateľka zarábať približne 600 eur mesačne v čistom. Napriek tomu si môže dopriať pravidelné pobyty v štvorhviezdičkovom hoteli či kaštieli. Pred štyrmi mesiacmi ju odfotili vo Ficovom BMW, no teraz ju vídavať na Volskwagene Arteon, ktorého cena sa pohybuje akolo 50-tisíc eur. Vozidlo má pritom len prevozné značky, ktoré sa používajú pri prepise auta na nového majiteľa, a tak nie je jasné, komu momentálne patrí.

Katarínu zastavila Monika Tódová, ktorá sa snažila zistiť, z čoho si platí tento životný štandard a či jej niekto vybavil prijatie na prokuratúre. “Ja som súkromná osoba, ja sa s vami nemám o čom baviť. Ja nežijem so žiadnym Robertom Ficom… Normálne bolo najskôr písomné výberové konanie, ktoré keď sme absolvovali, bolo ústne výberové konanie, kľudne sa spýtajte, či to bolo transparentné alebo nie, ale ja som sa na to pripravovala,” odpovedá vo videu. Poprela však, že by v odfotenom aute sedela ona: “Tak to vôbec, je to nejaká osoba.” Presvedčte sa sami na nasledujúcich fotkách >>> TU <<< a v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk, pluska.sk │ Foto: YouTube/Denník N, HNtelevízia