Televízia Markíza konečne odhalila dlhoočakávanú šestnástku nových súťažiacich, ktorí zabojujú o rozprávkovú sumu 75-tisíc eur. Neuveríte, ktoré tváre už o pár dní uvidíte na Farme 11.

Televízia Markíza pred niekoľkými minútami predstavila dlhoočakávanú finálovú zostavu nových farmárov, ktorí na Farme 11 zabojujú o vytúženú sumičku 75-tisíc eur. Šestnásť súťažiacich sa divákom predstaví už 2. septembra, kedy televízia oficiálne odštartuje novú sériu. Osem východniarov a osem západniarov tak čoskoro predvedie, čo je v nich. Pozrite si nové farmárske tváre:

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ZÁPAD

Barbora Bednarovičová

Barbora Bednarovičová, 22

Barbora Bednarovičová žije v Bratislave a má 22 rokov. Jemne pôsobiaca blondínka je momentálne študentkou vysokej školy. Mladá kráska je zatiaľ bezdetná a považuje sa za beznádejnú romantičku.

Iveta Maászová

Iveta Maászová, 45

Iveta Maászová žije v Modre a má 45 rokov. Matka troch detí sa pracovne venuje nechtovému dizajnu a s manželom podniká v oblasti špeditérstva. Ukončila strednú školu bez maturity a vyučila sa za predavačku. Jej heslo je: „Navarím z hocičoho!“

Kristi Dali

Kristi Dali, 32

Kristi Dali, alebo celým menom Kristína Lengyelová, pochádza zo Senca, no zdržiava sa aj v americkom Los Angeles. 32-ročná potetovaná kráska sa živí ako fotomodelka a zábery na jej profile sociálnej siete sú, veru, poriadne odvážne. Kristi je bezdetná, skončila ekonomickú strednú školu a sľubuje, že s ňou nikdy nebude nuda.

Martin Kollár

Martin Kollár, 20

Martin Kollár žije v Handlovej, no srdcom je západniar. 20-ročný mladík je aktuálne nezamestnaný a nemá deti. Martin ukončil strednú školu v odbore grafik digitálnych médií a na Farmu prišiel prekonať strach zo sliepok.

Matej Jurkovič

Matej Jurkovič, 41

Matej Jurkovič je z Bratislavy a živí sa ako lifestyle kouč, teda kouč životného štýlu. Už na prvý pohľad je zjavné, že Matej športuje a stará sa o svoj zovňajšok. 41-ročný fešný Bratislavčan má vyštudovanú vysokú školu v odbore ekonomický inžinier a vychováva jedno dieťa. Prísť na Farmu so zámerom vyhrať peniaze je podľa jeho slov vopred prehraný boj.

Martin Rajcsányi

Martin Rajcsányi, 24

Martin Rajcsányi je z Bratislavy a živí sa náročným povolaním, ktoré skôr možno nazvať poslanie. Martin totiž pracuje ako fyzioterapeut na onkológii a popri náročnej práci študuje magisterský stupeň na vysokej škole. 24-ročný mladík je bezdetný a podľa vlastných slov presne vie, ako to na Farme chodí, keďže videl všetky predošlé série.

Peter Gyűrűsi

Peter Gyűrűsi, 45

Peter Gyűrűsi pochádza z Nových Zámkov a živí sa netradičným remeslom. Peter pracuje ako kominár a veliteľ medzinárodných simulovaných vojenských prehliadok. 45-ročný tec jedného dieťaťa zároveň vyštudoval strednú školu v odbore oprava banských strojov a neskôr aj strojársku. Tvrdí, že dokáže opraviť aj tank.

Romana Košťálová

Romana Košťálová, 23

Romana Košťálová žije v Bratislave, kde pracuje ako barmanka v známom podniku Zuzany Plačkovej. 23-ročná kráska má ukončenú strednú školu s maturitou v odbore ekonómia a účtovníctvo. Pohľadná tmavovláska je zatiaľ bezdetná a tvrdí, že sa snaží byť nekonfliktná napriek tomu, že sa vždy v nejakom konflikte ocitne.

VÝCHOD

Andrea Bobovská

Andrea Bobovská, 43

Andrea Bobovská je srdcom pravá východniarka. 43-ročná žena pracuje ako praktická sestrička, a zároveň kostolníčka. Andrea má vyštudovanú strednú zdravotnú školu v odbore praktická sestra, ako aj strednú odevnú školu v odbore odevníctvo. Popri práci sa venuje i rodine a vychováva tri deti. Život v paneláku ju nebavil a ťahá ju to vždy na dedinu.

Miroslava Csorbová

Miroslava Csorbová, 19

Miroslava Csorbová pochádza z Košíc. Východniarka ako lusk pracuje ako krupierka a zatiaľ nemá deti. 19-ročná tmavovláska študovala konzervatórium, no štúdium napokon prerušila. Z jej účasti na Farme si robí starosti najmä mamina, ktorá pozná dcérinu výbušnú povahu.

Radovan Dulin

Radovan Dulin, 38

Radovan Dulin žije na západe Slovenska, no srdcom je východniar. Sympaťák pochádza z Popradu, hoci aktuálne býva v Dunajskej Lužnej. Radovan pracuje v náročnom povolaní ako vodič sanitky a záchranár, aj keď je pôvodne vyštudovaný automechanik. 38-ročný muž vychováva jedno dieťa a jeho snom je rodinný život na horách.

Vladimír Hudáček

Vladimír Hudáček, 37

Vladimír Hudáček pochádza z Kalnišťa. Východniar pracuje rovnako v náročnom povolaní ako opatrovateľ a chovateľ. Skončil strednú školu s maturitou a vychováva jedno dieťa. Vladimír je už teraz presvedčený, že na Farme poriadne zamieša karty.

Martina Kovalčíková

Martina Kovalčíková, 30

Martina Kovalčíková pochádza z Košíc a pracuje v oblasti administratívy. Východniarka vyštudovala univerzitu v odbore filozofia a etika. 30-ročná kráska je zatiaľ bezdetná a priznáva, že nemá rada ľudí, ktorí idú aj cez mŕtvoly. Nadovšetko neznáša faloš a neúprimnosť.

Rastislav Mojsej

Rastislav Mojsej, 40

Rastislav Mojsej pochádza z Hrašovíka. 40-ročný východniar pracuje ako elektrotechnik a výskumník v oblasti elektrotechniky. Ukončil strednú školu s maturitou a vychováva dve deti. Sebavedomý Rastislav už teraz vyhlasuje, že si nemyslí, že má šancu vyhrať. On totiž podľa svojich slov Farmu vyhrá!

Gabriel Sedláček

Gabriel Sedláček, 23

Gabriel Sedláček pochádza z Košíc. 23-ročný mladík momentálne vypomáha v rodinnej firme a popritom študuje. Gabriel zatiaľ nemá deti, no vo svojich prioritách má jasno. Na prvom mieste je uňho rodina a blízki priatelia, až potom všetko ostatné.

Nicoletta Tóthová

Nicoletta Tóthová, 24

Nicoletta Tóthová pochádza z Veľkých Kapušian. 24-ročná východniarka pracuje v oblasti gastronómie. Nicoletta vyštudovala strednú odbornú školu obchodu a služieb a zatiaľ je bezdetná. Tmavovláska vidí len dva možné scenáre na Farme – buď ju vraj budú chcieť dostať z Farmy preč alebo to dotiahne veľmi ďaleko.

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook/Farma