Počas štvrtkového semifinále bolo vo farmárskej stodole poriadne horúco. Štyroch farmárov prišli v ich boji podporiť aj tí vypadnutí, no nie všetci zavítali na statok na Záhorí. Poznáme dôvod, kvôli ktorému chýbali!

Štvrtkové semifinále bolo poriadne napínavé a potom, čo sa do finále prebojoval Dominik Porubský aj Milan Vysokai, všetci netrpezlivo očakávali, či bude tretím finalistom Peter Harezník alebo Karin Dvořáková. O všetkom rozhodla posledná disciplína, v ktorej ale blondínka nemohla súťažiť naplno, keďže si zranila ruku pri kresaní ohňa, a tak skončila tesne pred bránami superfinále.

V ťažkom súboji prišli semifinalistov mentálne podporiť hospodár Martin, ako aj všetci vypadnutí súťažiaci. Nikomu však neunikol fakt, že v stodole sa neobjavili všetky tváre a na lavici viacerí chýbali. Katka Brychtová, Twiinsky, Robo Mikla, ale aj Lenka Horníková či Monika Siposová sa na Farme totiž neukázali. Hoci sa doposiaľ niektorí domnievali, že išlo zo strany farmárov o ignoráciu, všetko je napokon inak.

Lenka nám totiž prezradila, prečo sa v semifinále neobjavila: „Zúčastním sa veľkého finále a semifinále som sa nezúčastnila, keďže bol pozvaný obmedzený počet farmárov a tam som ja nebola, nemohla by som ani hlasovať za súťažiacich, keďže som s nimi strávila najmenej času,“ prezradila skutočnú príčinu. Je tak možné, že z podobného dôvodu sa neobjavili v dôležitý moment ani ostatní. Všetkých chýbajúcich navyše spája ešte aj čosi iné – na Farme buď prepustili svoj život niekomu inému (Robo, Katka), alebo opustili statok mimo duelu (Monika, Lenka, duo Twiins). Nechajme sa ale prekvapiť, kto privíta farmárov vo veľkolepom finále.

Na semifinále chýbali niektorí vypadnutí farmári
Lenka potvrdila, že nebola medzi pozvanými, keďže na statku strávila málo času

Foto: Instagram, TV Markíza