A je to odhalené! V slovenskom šoubiznise sa schyľuje k ďalšej prominentnej a poriadne luxusnej svadbe. Tá sa bude konať už o pár dní a pozvaní hostia budú mať zákaz zverejňovať na sociálnych sieťach akékoľvek zábery.

Prezradené! V slovenskom šuoubiznise sa schyľuje k veľkej a tajnej svadbe, o ktorej nemal nik vedieť. Na verejnosť však unikli detaily z veselice, ktorú chystá celebritná fotografka Petra Ficová. Tá je už dlhoročnou partnerkou podnikateľa Martina Reháka, s ktorým vychovávajú dve dcérky, Dorotku a Johanku.

Petra je zároveň výbornou kamarátkou a dvornou fotografkou speváčky Dary Rolins a dá sa očakávať, že aj ona bude medzi pozvanými hosťami. Podľa informácii portálu Najky má ísť o honosnú oslavu lásky, ktorá sa už najbližšiu sobotu uskutoční vo Vysokej pri Morave, kde má Rehák veľké sídlo s názvom Nandin dvor s bazénom.

Ako prezradil anonymný zdroj z okolia dvojice, pôjde o súkromnú a veľkolepú svadbu, ktorou partneri spečatia svoju lásku: „Martin s Petrou budú mať na svadbe asi 500 hostí. Vybrali si práve toto miesto, pretože to patrí Rehákovcom a je tam naozaj súkromie, navyše hostia majú prísny zákaz dávať zo svadby čokoľvek na sociálne siete. Chcú si proste svoj deň užiť vo veľkom štýle a bez toho, aby ktokoľvek dal niečo skôr von, ako budú chcieť oni,“ vyzradil na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Ficová sa bude najbližšiu sobotu vydávať
Fotografka si užije luxusnú hostinu, na ktorú majú pozvať 500 hostí
Petra Ficová má kopec celebritných kamarátok

Zdroj: najky.sk │ Foto: Instagram/petkaficka