Na Farme sa podľa všetkého stihol už po pár dňoch vytvoriť prvý párik, ktorý si to po potužení alkoholom aj poriadne užil. Všetci následne očakávali, ako bude vyzerať prvé spoločné ráno po vášnivej noci Dominika a Michaely.

Farma má za sebou len pár dní, no medzi dvomi farmármi to už stihlo zaiskriť natoľko, že sa neudržali na uzde a užili si spoločnú noc plnú vášne. Reč je o 33-ročnej mamičke Michaele Štefánikovej a mladom (ex)panicovi Dominikovi Porubskom (20), ktorí sa potužení alkoholom vrhli rovno na TO.

Po pár pohárikoch, ktoré im poskytla skupina bohatých, sa dvojica so značným vekovým rozdielom vytratila do súkromia mimo dohľadu kamier a neskôr si mali zložiť aj mikrofóny. No podľa rozhovoru, ktorý sa odohral ešte predtým, bolo zjavné, na čo sa náruživí farmári práve chystali. Ešte jasnejšia však bola situácia ráno POTOM, keď hlavní aktéri začali o vášnivom zážitku rozprávať.

O aférke sa medzitým dozvedeli všetci farmári a chlapi svojmu kamarátovi románik úprimné prajú. Samotný Dominik je šťastím bez seba a podľa vlastných slov by si túto noc kedykoľvek zopakoval. Z najnovších záberov je ale jasné, že ani Miške nebolo v noci nepríjemne a farmári sa ráno privítali ako dve hrdličky. Nechýbali pusinky na dobré ráno, vzájomné dotyky a nežnosti. Žeby si svoj úlet zopakovali?

Zdroj │ Foto: YouTube, farma.markiza.sk