Hudobná televízia Senzi TV sa momentálne otriasa v základoch. Z obrazovky totiž odchádzajú osobnosti, ktoré boli obľúbenými tvárami mnohých relácií. Postupne sa ukazuje, že vodu mal rozvíriť samotný spevák Otto Weiter. Súkromné spory tak prerástli aj do pracovných vzťahov.

Na začiatku júla oznámila bývalá superstaristka Barbora Balúchová, že končí v Senzi TV, kde posledné dva roky moderovala vlastnú reláciu. S rovnakou správou sa podelil aj moderátor a šéf televízie Noro Meszároš. ,,Po deviatich rokoch si chcem teraz na krátky čas oddýchnuť a načerpať nové sily, aby sa mohlo začať niečo nové a verím tomu aj niečo krásne,“ napísal na sociálnej sieti, a zároveň zdôraznil, že išlo o jeho osobné rozhodnutie.

Aj napriek tomu, že Meszároš sa chcel vyhnúť dezinformáciám a špekuláciám, stal sa presný opak. Kolegovia totiž rýchlo začali klebetiť, pričom sa viacerí účinkujúci televízie zhodnú na tom, že za odchodom známeho manažéra je spor so spevákom Ottom Weiterom. Podľa dostupných informácií sa dlhé roky nemajú v láske, kým na fotkách, videách či pred obrazovkami sa iba pretvarujú.

Ich vzťah má byť dokonca natoľko napätý, že sa nemôžu vystáť. „Konflikt vznikol medzi Ottom a Norom. Televízia sa napokon postavila na stranu Weitera. On veľa relácií vyrába a je aj dramaturgom, a keďže je to hudobná televízia, nechali si hudobníka. Noro má nevýhodu v tom, že nespieva. Otto všade, kam chodí, škaredo rozprával o Norovi. Žiarlil na neho. Aj keď by sa mohlo zdať, že sú kamaráti, na pracovisku neboli,“ uviedol jeden z ich spoločných kolegov pre plusku.sk.

Novým šéfom TV Senzi sa stal Anton Ondrejka, no zlé jazyky tvrdia, že obľúbený repeťák veľmi chcel, aby sa novou riaditeľkou stala jeho partnerka Petra Maxin. Zdá sa, že s týmto želaním zaťal až príliš vysoko. Momentálne sa tak musí podriadiť novému šéfovi, ktorý s ním údajne v ďalších mesiacoch nepočíta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/NORO MÉSZÁROŠ