O fitnesske Chontel Duncan, ste už určite počuli. Možno nie práve v súvislosti so športom, ale s jej extrémnym tehotenstvom. Počas celých deviatich mesiacov tvrdo trénovala a nedopustila, aby sa jej postava čo i len o kúsok zmenila. Teraz, pár týždňov po pôrode, čelí vlne kritiky za fotky so synom Jeremiahom.  [sociallocker]

Austrálčanka šokovala už skôr, keď pravidelne zásobovala svoj Instagram fotkami jej (ne)bruška. Namiesto pozitívnych ohlasov sa jej dostalo len zdesené posudzovanie. Zdá sa ale, že prísne diéty a cvičenie, bábätku nijako neuškodili a ako tvrdí samotná Chontel, je to zdravý a šťastný chlapček, veľmi vnímavý a silný.

 

Pred pár dňami si neodpustila už klasickú selfie, tentokrát aj so synom v náručí. Problém je, že mladá mamička sa sústredí viac na kvalitu fotky ako na to, aby svojmu dvojtýždňovému prírastku podoprela hlavičku. Komentáre neprajníkov nevníma a je si istá, že sa jej podarilo zachytiť okamih, kedy Jeremiah zdvihol hlavičku sám. Dúfajme, že táto ,,matka roka” sa bude viac venovať starostlivosti o syna než ,,tlakovaniu” vo fitness centre.

 

Zdroj: najky.webnovinky.sk | Foto: Instagram [/sociallocker]