O fitnesske Chontel Duncan, ste už určite počuli. Možno nie práve v súvislosti so športom, ale s jej extrémnym tehotenstvom. Počas celých deviatich mesiacov tvrdo trénovala a nedopustila, aby sa jej postava čo i len o kúsok zmenila. Teraz, pár týždňov po pôrode, čelí vlne kritiky za fotky so synom Jeremiahom. 

Austrálčanka šokovala už skôr, keď pravidelne zásobovala svoj Instagram fotkami jej (ne)bruška. Namiesto pozitívnych ohlasov sa jej dostalo len zdesené posudzovanie. Zdá sa ale, že prísne diéty a cvičenie, bábätku nijako neuškodili a ako tvrdí samotná Chontel, je to zdravý a šťastný chlapček, veľmi vnímavý a silný.

 

Pred pár dňami si neodpustila už klasickú selfie, tentokrát aj so synom v náručí. Problém je, že mladá mamička sa sústredí viac na kvalitu fotky ako na to, aby svojmu dvojtýždňovému prírastku podoprela hlavičku. Komentáre neprajníkov nevníma a je si istá, že sa jej podarilo zachytiť okamih, kedy Jeremiah zdvihol hlavičku sám. Dúfajme, že táto ,,matka roka“ sa bude viac venovať starostlivosti o syna než ,,tlakovaniu“ vo fitness centre.

 

Zdroj: najky.webnovinky.sk | Foto: Instagram