Spevácka ikona Dara Rolins je múzou mnohých žien, pričom to, čo je in alebo out vedela už v útlom veku. Ako inak si vysvetliť jej reakciu na otázku mladého dievčatka, ktoré sa jej pred rokmi opýtalo zásadnú otázku?

“Byť, a či nebyť,” zamýšľa sa vo svojej najznámejšej divadelnej hre William Shakespeare, pričom zrejme podobnú vážnosť prikladala pred rokmi svojej otázke aj istá Hanka z Nitry. Dara Rolins totiž iba pred pár hodinami zdieľala na sociálnej sieti Instagram krátke video k singlu “Pieseň o kamarátstve”, kde dostali priestor na rozhovor i deti.

,,Čekni až do konca, kedy sa dostaví záludná otázka, ktorú s prehľadom odpálkujem,” nabáda spevácka diva a módna ikona svojich fanúšikov. Po krátkej speváckej vsuvke sa jej totiž dievčatko opýta, či by svoj hlas vymenila za vtedy mimoriadne populárne “céčka”.

,,No tak svoj hlas by som vymieňala nerada za hocičo, no a už vôbec nie za céčka. Céčka nie sú moderné a neletia,” odpálila s prehľadom Dara svoju obdivovateľku. Ako sa však zdá, jej reakcia, ktorá je plná nadhľadu, pobavila nielen množstvo fanúšikov, ale aj celebritných priateľov. Toto jednoducho musíte vidieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi