Polícia sa momentálne zaoberá ohavným činom mladého muža, ktorému absolútne dôverovali rodičia iba 13-mesačného dievčatka. Verejnosť je otrasená z brutálneho znásilnenia nevinného dieťaťa, pričom pre násilníka žiadajú čo možno najtvrdší trest.

Incident sa udial v Poľsku, kde muži zákona vyšetrujú obzvlášť vážny trestný čin. Rodičia sa totiž vybrali na pár hodín do mesta, pričom svoju ročnú dcérku dali do opatery páru z vedľajšieho bytu. V tej chvíli nemohli tušiť, že spravili obrovskú chybu.

Po príchode si totiž všimli stopy krvi na oblečení dieťaťa, pričom dvojica, ktorá dievčatko strážila, tvrdila, že nejde o jeho krv a zrejme je to iba nejaká farba. Rodičia však mali obavy a navštívili lekára. Po vyšetrení sa preukázalo, že dieťa bolo brutálne znásilnené a utrpelo viaceré zranenia vnútorných orgánov. Momentálne je mimo ohrozenia života.

Hlavným podozrivým je 32-ročný muž, pričom jeho manželka sa mala iba prizerať, čo obvinený popiera. ,,K znásilneniu dieťaťa pravdepodobne došlo počas toho, ako rodičia boli preč, prípad preto začala riešiť aj prokuratúra. Obvinený sa priznal k tomu, že v neprítomnosti svojej manželky se*uálne zneužil maloleté dieťa, o ktoré sa starali,” uviedol vyšetrovateľ Bartosz Izdebski pre planeta.pl. Pedofilovi hrozí 15 rokov za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: planeta.pl  |  Foto: Facebook/Polícia SR, Łukasz K, Pixabay