Tanečná šou Let’s Dance sa tešila mimoriadnej obľube televíznych divákov počas šiestich sezón, pričom posledný ročník prebiehal na obrazovkách v roku 2017. V troch z nich sa ako tanečná partnerka slovenských celebrít objavila aj Katarína Jakeš (rod. Štumpfová), ktorá vyhrala tretiu sériu so zabávačom Jurajom Mokrým.

Katarína Jakeš sa dnes venuje predovšetkým rozkošnej dcérke Izabelke, ktorá v apríli oslávila svoje druhé narodeniny. Bývalá markizácka tanečnica je síce aktívna na sociálnych sieťach, avšak tvár maličkého dievčatka doposiaľ verejnosti neukázala. Aj keď mnohé mamičky chápu, prečo svoje dieťatko pred očami cudzích skrýva, nájdu sa aj ženy, ktoré sa neštítia ani drsnejších vyjadrení.

Ako sa zdá, internet je pre mnohých Slovákov neustále miestom, kde môžu vyventilovať svoju frustráciu, hnev či osobný názor, ktorý je však neraz na hranici únosnosti. Práve s niečim podobným sa stretla tanečnica Katarína Jakeš, pričom terčom útoku nebola ona sama, ale jej dvojročná dcérka! „Izabela je strašne obrovská a tlstá, ani sa nedivím, prečo ju neukazuješ do ksichtu,” napísala blondínke istá Zuzana, ktorej však nahnevaná mamička okamžite odpísala! “

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/katka.jakes