Marian Kočner sa do bratislavskej nemocnice dostal už pred týždňom. Jeho právnik Marek Para však verejnosti neobjasnil, čo sa s jeho klientom deje, keďže nemal povolenie na poskytnutie informácií. Už vtedy však uviedol, že stav bývalého podnikateľa je vážny.

Kočner, ktorý si v leopoldovskej väznici odpykáva 19-ročný trest po odsúdení v kauze zmeniek, má vážne zdravotné problémy. Niekdajší podnikateľ, ktorý je obvinený vo viacerých prípadoch, skončil v bratislavskej nemocnici už minulý týždeň.

Právny zástupca odsúdeného vtedy uviedol len informáciu, že jeho klient je vo vážnom stave, čo sa aktuálne potvrdilo. Ako informuje portál Noviny, Kočner musel byť v nedeľu okolo 13.30 hod. opäť hospitalizovaný v Ružinovskej nemocnici v Bratislave. Odsúdeného má čakať v najbližších dňoch aj operácia.

Do nemocnice dorazil v sprievode zásahovej jednotky ZVJS, keďže sa jeho zdravotný stav opätovne zhoršil. Údajne má mať problém s pľúcami, ktoré sa mu mali, ľudovo povedané, “zavodniť”, pričom tekutina sa vraj dostala do brušnej aj hrudnej dutiny. Na izbe má byť strážený príslušníkmi väzenského zboru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk | Foto: YT/Aktuality.sk