Na staré kolená sa Hana Gregorová až po uši zaľúbila do ženatého zajačika. Po prevalení vzťahu s mladým Ondřejom Koptíkom, pokračujú v šokujúcich prekvapeniach. Ich lásku mnohí odsúdili na rýchly koniec, no oni sa zasnúbili. Pozrite, aké telo má Koptík doma. Hana sa totiž v minulosti vyzliekla a ukázala svoje prednosti!

Hana Gregorová je posledné týždne témou číslo jedna v českom aj slovenskom šoubiznise. Jej vzťah s o 32 rokov mladším mužom je tŕňom v oku mnohých fanúšikov. Zaľúbenci postupujú naozaj rýchlo, po zásnubách už Gregorová rozpráva o plánoch na svadobný deň. Aj napriek tomu, že Ondřej je stále ženatý!

[sociallocker]Ako sa vdova po Radkovi Brzobohatom vyjadrila, svadba by mala byť do roka a do dňa. Vtedy už krivky zrelej Gregorovej budú oficiálne patriť jej snúbencovi Ondřejovi Koptíkovi. Portál topky.sk zalovil v archíve a podarilo sa im nájsť niekoľko rokov starú snímku, kde sa Hana vyzliekla do pol pása. Oblečená len v Evinom rúchu účinkovala vo filme Tábor padlých žien, čo bolo pred devätnástimi rokmi. Gregorová tak vo svojich 45. rokoch ukázala bohatý dekolt. V súčasnosti tento pohľad patrí už len Koptíkovi. Fotky si môžete pozrieť TU.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]