Kauza okolo Borisa Kollára je už všetkým dobre známa. Odkedy vyplávalo na povrch tehotenstvo Barbory Balúchovej, Andrea Heringhová s ňou vedie akúsi tichú vojnu cez sociálne siete. Čo sa skrýva za odkazmi týchto žien? 

Andrea Heringhová sa musela zmieriť so situáciou, že Boris bude otcom desiateho potomka. V tom čase zverejnila na sociálnej sieti záhadný status: „Najlepšia pomsta je ísť šťastne ďalej, karma za vás všetko vybaví.” Vtedy sme ešte netušili, ako to myslí.

Boris Kollár v tom čase na prekvapenie mnohých zbalil kufre a deti a odletel na dovolenku do Ameriky. Barboru tak nechal napospas médii samú. Ešte väčším prekvapením bolo, keď za ním na Miami docestovala samotná Heringhová a trávila tam niekoľko týždňov s nimi. Samozrejme, nenechala si ujsť príležitosť, aby to zverejnila na sociálnej sieti. O fotografii s Borisom a aj komentári, akí sú “priatelia” sme vám taktiež priniesli článok. Zatiaľ čo si oni užívali oddych, Balúchová pracovala a načerpávala energiu na koncerty.

Pred pár dňami nás šokovala ďalšia správa. Andrea je už s deťmi doma a Boris má vo vile inú návštevu. Zverejnil na Facebooku fotky svojho syna Artura, ktorého má s Barborou Richterovou. Asi ťažko by malý chlapček poletel sám takú diaľku, takže predpokladáme, že jeho mama je tam s ním. Pôjdu k Borisovi dovolenkovať aj ostatné mamičky?

Na Slovensku zatiaľ panuje tichá vojna medzi Heringhovou a Balúchovou. Ako zverejnili topky.sk, Andrea po návrate pridala fotku s popisom: „Ženu sa dá zničiť, ale len dočasne. Skutočná žena sa pozbiera, naberie silu a vráti sa silnejšia. Krásny zvyšok dňa.“ Týmto sa zjavne snažila dokázať, že ona je tou silnou a len tak ju hocičo nepoloží. Ešte v ten istý večer Barbora Balúchová tiež pridala svoju fotografiu s komentárom: „Dnes ťažký, ale krásny deň za mnou. Priatelia, o chvíľu tu máme víkend a ja sa neskutočne teším. Konečne začínajú veci do seba zapadať. Všetko zlé je na niečo dobré. Sladké sny.“ Je viac než isté, že obe ženy to majú momentálne ťažké. Barbora nemá v tehotenstve oporné plece budúceho otecka a zas Andrea musí znášať všetky jeho zálety, aj keď mu vždy stála verne po boku. To, či zverejňujú tieto statusy zámerne je otázne. No jedno je však jasné, snažia sa všetkým ukázať, že sú obidve silné.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook, Instagram