Poslankyňa Romana Tabak sa na sociálnej sieti vyjadruje k pandémií koronavírusu veľmi zriedka. Aj ona si však uvedomuje, že si politické strany idú poriadne po krku bez ohľadu na to, či sú súčasťou koalície alebo opozície. Z jej strany tak prišlo na odvážne slová, ktoré ľudí pobavili.

Romana Tabak je ako bývalá profesionálna tenistka aktívna hlavne v oblasti športu, a zároveň je členkou Zahraničného výboru NR SR a Výborom NR SR pre európske záležitosti. Nie je tak súčasťou vlády, keďže nemá funkciu ministerky či šéfky politickej strany.

Aj napriek tomu s veľkou odvahou oznámila, že plánuje vyriešiť krízu v koalícií. ,,Som ochotná si sadnúť za jeden stôl s pánmi- Fico, Pellegrini, Heger, Matovič a Kollár. Aby sme sa dohodli, ako ťahať za jeden povraz PROTI PANDÉMII a ukázali ľuďom súdržnosť. Ideme do finále!“ vyhlásila na sociálnej sieti.

Na výzvu nezareagovali jej kolegovia, ale Slovákov poriadne pobavila. ,,Tak toto nazývam sebavedomie… To akože si fakt myslíte, že ste taká dôležitá? A o čom by ste sa tak chceli baviť? O make-upe?“ spýtal sa jej posmešne Marcel. ,,Veď by si odišla s plačom, Fico by ťa zničil v politickej debate do 5 minút,“ varoval ju Adam. ,,Až mi zabehlo. Robíte trapas za trapasom a mnohí sa pýtame, čo ešte robíte v parlamente a beriete plat, na ktorý sa skladáme. A teraz chcete rokovať s politickou špičkou, ktorá vás má ťažko na háku! Vážne pouvažujte nad trénerkou tenisu pre detičky, v politike ste na smiech,“ rázne zareagovala Natália.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Romana Tabak  |  Foto: IG/romanatabak, FB/Romana Tabak, YT