Je tomu len zopár hodín, čo všetci fanúšikovia MMA poctivo a s napätím sledovali zápas storočia, v ktorom sa proti sebe postavili Attila Végh (34) a Karlos Vémola (34). Za oboma hviezdami domácej scény stáli tisíce fanúšikov, avšak z ringu mohol odísť ako víťaz iba jeden. A bol to Slovák!

Zápas storočia, ktorý prebehol uplynulú sobotu vo vypredanej pražskej O2 Aréne, sledovali tisíce divákov v Česku i na Slovensku. V najočakávanejšom súboji roka bol síce dlhodobo favorizovaný Karlos Vémola, avšak v druhej minúte a siedmej sekunde ho knockoutoval Attila Végh v perfektnej fyzickej kondícii.

Végh poslal Vémolu k zemi za 2 minúty! Bude najsledovanejšia odveta roka?

Obaja zápasníci napriek výsledku nešetrili pokornými slovami voči súperovi, pričom mimoriadnu podporu porazenému prejavili aj fanúšikovia tvrdého športu. Aj keď bezprostredne po prehre Karlos celkom nepodporil myšlienku odvety so slovenským bojovníkom, s odstupom hodín vníma celú situáciu trochu inak. V krátkom videu sa poďakoval za mimoriadnu podporu a vyjadril sklamanie z prehratého zápasu.

„Attilovi sa možno „splň senil“, no ja sa teraz stanem jeho nočnou morou. Pôjdem po svoj rematch. Zaslúžim si ho. Zrútil sa mi sen, ktorý som dlho budoval. Nedovolím však, aby sa mi zrútil pre jednu ranu. Prajem Attilovi a jeho nastávajúcej rodine krásne sviatky a nech si užíva víťazstvo. 2020 budem späť. Odvetu nedlží len mne, ale aj slovenským fanúšikom. Myslím, že aj oni si zaslúžia, aby takýto zápas bol aj na Slovensku. Ďakujem za podporu,“ uviedol Vémola. Žeby sme sa skutočne už teraz mohli tešiť na odvetu storočia?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/karlos_terminator_vemola, veghattila