Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (55) sú konečne po dvojročných súdnych ťahaniciach rozvedení! Nebola by to však Angelina, keby po celom rozvodovom pekle neprišla so šokujúcou prosbou.

Angelina a Brad sú oficiálne rozvedení. Najslávnejší hollywoodsky párik, ktorý pôsobil od svadby v roku 2014 ako dokonale harmonická dvojka, skončil pred rozvodovým súdom, ktorý ich dvojročné manželstvo definitívne uzavrel. Angelina uviedla ako dôvod krachu vzťahu Bradovo holdovanie alkoholu a nevhodné správanie k deťom.

Práve toto obvinenie bolo dôvodom, prečo Brada Pitta vyšetrovala samotná FBI, čím hercovi kráska poriadne zavarila. Niekdajší zaľúbenci, ktorí sa dali dokopy pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci, sa napokon konečne dohodli na starostlivosti o ich šesť detí. Tie medzičasom poriadne vyrástli, pričom Angelina sa s nimi nedávno ukázala na verejnej akcii.

Nebola by to však krásna brunetka, keby neprekvapila aj po rozvode. Podľa informácii denníka TheSun totiž zaradila spiatočku a snaží sa dať s Bradom opäť dokopy: „Chce, aby boli znova rodina a zdá sa, že nie je schopná pohnúť sa ďalej. To je dôvod, prečo robila počas rozvodu všetko takým zložitým a sťažovala Bradovi každý detail ich rozvodu,“ prezradil zdroj z okolia dvojice. Brad však už o návrate nechce ani počuť a jediné, čo ho zaujíma, sú deti: „On chce, aby to už skončilo,“ dodáva so slovami, že herečke nezabudne, že ho pred FBI a celou Amerikou vykreslila ako ožrana a násilníka.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube