K ohavnému trestnému činu došlo v Rimavskej Sobote. Len 26-ročný mladý muž mal úmyselne zabiť svoju vlastnú starú mamu, ktorá mala 71 rokov. Príbuznú fyzicky napadol, pričom žena podľahla viacpočetným zraneniam pri prevoze do nemocnice.

Ako informuje banskobystrická polícia, v Rimavskej Sobote došlo k hroznému trestnému činu. Len 26-ročný mladík mal v byte usmrtiť svoju vlastnú babičku, ktorá mala 71 rokov. Ženu fyzicky napadol, čím jej spôsobil viaceré závažné poranenia.

Staršia žena im pri prevoze do nemocnice napokon podľahla. Ako príčina smrti bolo stanovené zlyhanie srdcovej a dýchacej činnosti. Krajský policajný vyšetrovateľ v Banskej Bystrici už muža obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

26-ročný mladík skončil v policajnej cele a bol podaný návrh na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny za zločin spáchaný na chránenej osobe hrozí vnukovi trest odňatia slobody na 20-25 rokov, prípadne doživotie. Po troch dňoch pátrania našla taktiež polícia nehybné telo obľúbeného českého speváka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj