21-ročná študentka práva Agáta F. sa pred niekoľkými mesiacmi zbavila svojho novorodenca obzvlášť ohavným spôsobom. Bábätko upálila v piecke, kam ho vložila ihneď po narodení. Neuveríte, kam sa vybrala mladá žena potom!

Poľskom otriasol škandál beštiálnej študentky práva v Lubline! Agáta F. (21) v januári 2019 porodila svoje bábätko, ktoré však žilo zrejme len chvíľku. Mladá žena dcérku vložila do piecky, kde ju upálila spolu s ďalšími vecami. Ešte šokujúcejšia je ale chladnokrvnosť, ktorú preukázala aj po vykonaní ohavného činu.

V rovnakej miestnosti mala totiž podľa informácii poľského denníka Fakt Agáta o chvíľu neskôr intímny pomer so svojím priateľom. Následne sa vybrali spoločne zabávať sa na svadbu priateľov, kde ich už ale vyzdvihla polícia. Políciu pritom zavolali vydesení rodičia Agáty, ktorí si všimli, že ich dcéra priberá, no na zvedavé otázky im vždy zaklamala so slovami, že nie je tehotná. Keď však zo dňa na deň schudla, vybrali sa jej byt prehľadať a našli spálenú mŕtvolku s obhorenou nožičkou, rúčkou a hneď vedľa ležala aj plechovka piva.

Polícia dvojicu zadržala, no Agátinho priateľa po pár hodinách prepustili potom, čo preukázal, že s vraždou novorodenca nemá nič spoločné. Študentka práva je momentálne vo väzbe, kde čaká na definitívny verdikt. Svoju vinu odmieta a tvrdí, že dieťa sa mŕtve už narodilo, a preto sa rozhodla, že jeho telíčko spáli. Mladej žene hrozí trest doživotia.

Zdroj: fakt.pl │ Foto: Facebook, YouTube