Malé bábätko Aidin z Thajska si len pár dní po narodení prežilo tie najhoršie chvíle. Jedinú smolu, ktorú Aidin mal je, že sa narodil matke, ktorá o neho nemala záujem a v žiadnom prípade ho nechcela.

Matka novonarodeného chlapčeka sa rozhodla pre ohavný čin. Pokúsila sa zabiť svojho syna tým najhorším spôsobom. Štrnásťkrát ho bodla a potom ho pochovala zaživa. Malého synčeka hodila do poľa a zasypala ho kopou hliny.

Chlapčekovi zachránila život pracovníčka na poli, Kachit Krongyut, ktorá si všimla časť telíčka vytrčajúce z hliny. Taktiež počula dieťa plakať, tak pribehla k nemu a zachránila ho. Do nemocnice sa chlapček dostal v poslednej chvíli. Ak by ho žena nenašla, zrejme by zomrelo pod kopou hliny. ,,Najprv som si myslela, že niekto pochoval ešte žijúce zviera a potom som zbadala nožičku. Snažila som sa volať o pomoc. Dieťa bolo pochované tvárou nadol,“ uviedla záchrankyňa.

Paradox je, že dieťa zachránila kopa hliny, ktorú mal na sebe. Hlina mu tlačila na rany a práve preto nevykrvácalo. Po tom čo sa chlapček úplne uzdravil, bol umiestnený do sirotinca. Po roku veľmi zlého obdobia sa podarilo dieťa adoptovať a môže sa tešiť z novej rodiny. ,,Som veľmi rada, že bude mať dieťatko milujúci domov. Som si istá, že sa bude mať dobre,“ uviedla na záver záchrankyňa. Matka dieťaťa bola obvinená z pokusu o vraždu a opustení vlastného dieťaťa.

Zdroj/Foto: Morning Ledger