Otrasný prípad zalarmoval políciu v ukrajinskej dedine Aidar-Mykolaivka. 36-ročný otec týral a uväzoval svojho šesťročného synčeka na reťaz ako psa, pretože neposlúchal. Teraz mu hrozí päť rokov väzenia, no psychické následky na duši clapčeka budú nezmazateľné. 

K ohavnému činu došlo v ukrajinskej dedinke v Luhanskej oblasti. Polícia bola privolaná k prípadu, aký sa len tak nevidí. Otec (36) týral a priväzoval svojho vlastného 6-ročného synčeka na dvore. Muži zákona objavili chlapčeka kľačať v špine s reťazou na tele ako pes. Na pokožke mal tiež škrabance a modriny, ktoré svedčia aj o fyzickom týraní.

V dome žila podľa informácii denníka TheSun s mužom aj jeho 27-ročná družka, no tá nebola chlapčekovou matkou a zrejme sa o jeho stav nezaujímala. Polícia vlastní medzi inými aj fotku, na ktorej práve ona na podnet polície odomyká chlapcovu reťaz. Ešte smutnejšie sú slová samotného otca, ktorý tvrdí, že synčeka dal na reťaz vždy, keď nepočúval príkazy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mužovi teraz za týranie dieťaťa hrozí až päť rokov väzenia. Rodina sa po odhalení strašného incidentu bude navyše podrobovať pravidelnej kontrole polície a sociálneho úradu, ktorí budú dohliadať na výchovné postupy.

https://www.youtube.com/watch?v=sd_2BBEdics

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/shaniece thompson, Twitter, Pixabay