Ohavný čin:Slovenku rozštvrtil manžel, kúsky jej tela vyhadzoval z auta!

Dátum:

Slovenskom len pred okamihom otriasla ohavná vražda, ktorej sa dopustil 46-ročný muž na vlastnej partnerke. Polícia informovala na svojom Facebooku o šokujúcom prípade, pričom vrah mal kúsky tela svojej obete vyhadzovať počas jazdy z osobného automobilu!

Začiatkom týždňa žiadala polícia Slovenskej republiky občanov o pomoc pri hľadaní 39-ročnej ženy z Budče, ktorá bola nezvestná od uplynulého piatka. Ako uviedol na sociálnej sieti štátny orgán, ráno mala odísť z domu do práce a odvtedy sa nikomu neozvala. Práve z tohto dôvodu nahlásil manžel jej nezvestnosť, čo sa ale ukázalo ako klamlivé tvrdenie.

Po intenzívnom pátraní kriminalisti zistili, že pravdepodobne v noci zo štvrtka na piatok (11.3) došlo medzi partnermi k hádke, po ktorej mal muž úmyselne usmrtiť svoju partnerku Agátu. Paradoxne, po vražde ženu nahlásil ako nezvestnú, pričom podľa informácii portálu TVNOVINY.sk ju mal údajne zaškrtiť, rozštvrtiť a kúsky jej tela vyhadzovať z auta počas jazdy na východnom Slovensku.

„Po vykonaní ďalších procesných úkonov, zaistení stôp a na základe vykonaného dokazovania vo štvrtok (17.3.) vyšetrovateľ muža obvinil a spracoval podnet na vzatie obvineného do väzby. Vyšetrovanie tohto závažného prípadu ďalej pokračuje,“ uviedla polícia. Mužovi aktuálne hrozí za takýto obzvlášť závažný zločin vraždy, ktorý bol úmyselne spáchaný na chránenej osobe, trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, TVNOVINY.sk | Foto: FB/A.K.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...