Otrasný prípad zneužívania maloletých dievčat vyplával pred pár dňami na povrch v susedných Čechách. Muž bol políciu obvinený za to, že mal celých deväť rokov zneužívať dievčatká, ktoré fotil, chytal a malo dôjsť aj na znásilnenie.

V susednom Česku v oblasti Sokolovska vyšetruje polícia ohavný prípad. Dospelý muž mal v priebehu rokov 2008 až 2017 využiť fakt, že k nemu chodili bez doprovodu rodičov maloleté dievčatá. Celých deväť rokov si tak mal deti pravidelne fotiť v dráždivých pózach, ktoré neskôr využil k sebaukájaniu, no aj k posúvaniu materiálov iným pedofilom.

Okrem fotenia malo opakovane dôjsť aj na dotyky, hoci obvinený sa bráni so slovami, že sa dievčatiek dotýkal len v nevyhnutných prípadoch počas sprchovania. Dokonca malo dôjsť viackrát aj na se*uálne zneužitie. V zločinoch si mal zavolať na pomoc aj svojich troch synov vo veku 20, 21 a 23 rokov.

Podľa informácií iDnes mali dievčatká v dobe páchania skutkov len niečo okolo 7 rokov, pričom niektoré z nich boli mentálne handicapované, kým ďalšie pochádzali zo sociálne zlého prostredia. Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá. Muž je spolu s dvomi staršími synmi vo väzbe, kým najmladší je stíhaný na slobode. Všetci obžalovaní odmietli v sieni odpovedať na otázky súdu ako aj vypovedať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: idnes.cz │ Foto: Facebook/iDNES.cz, Policie České republiky, Pixabay