Aj keď patrí medzi príťažlivé ženy, herečka Elena Podzámska jednoducho nemá šťastie v láske. Iba pred pár dňami sa tanečník Matej Chren, o ktorom sa kedysi vyjadrovala, ako o mužovi svojho života, oženil a herečku to nenechalo chladnou ani po rokoch od ich rozchodu. 

Ako sa hovorí, láska bolí a na dobré sa jednoducho nezabúda. Herečka Elena Podzámska, ktorá pôsobí vo svete filmu už od svojich 11. rokov, má zjavne vo vzťahoch pekelnú smolu. Kým v mladosti žila so svojim exmanželom za veľkou mlákou, kde sa venovala promo akciám a modelingu, po rozvode a návrate na Slovensko sa z nej stala jedna z najobsadzovanejších domácich herečiek.

Svojrázna postava z Ordinácie v ružovej záhrade, Paneláku či Odsúdených sa dostala vďaka svojej popularite aj do tanečnej šou Let’s Dance, v ktorej sa spoznala so svojím bývalým partnerom Matejom Chrenom. Herečka považovala tanečníka za svoju osudovú lásku, avšak tej odzvonilo ešte v roku 2013. Následne tvorila herečka pár s publicistom Michalom Havranom a dnes žiari šťastím po boku priateľa z Ameriky, ktorý má vraj všetko, čo herečke doteraz chýbalo.