Aj keď patrí medzi príťažlivé ženy, herečka Elena Podzámska jednoducho nemá šťastie v láske. Iba pred pár dňami sa tanečník Matej Chren, o ktorom sa kedysi vyjadrovala, ako o mužovi svojho života, oženil a herečku to nenechalo chladnou ani po rokoch od ich rozchodu. 

Ako sa hovorí, láska bolí a na dobré sa jednoducho nezabúda. Herečka Elena Podzámska, ktorá pôsobí vo svete filmu už od svojich 11. rokov, má zjavne vo vzťahoch pekelnú smolu. Kým v mladosti žila so svojim exmanželom za veľkou mlákou, kde sa venovala promo akciám a modelingu, po rozvode a návrate na Slovensko sa z nej stala jedna z najobsadzovanejších domácich herečiek.

Svojrázna postava z Ordinácie v ružovej záhrade, Paneláku či Odsúdených sa dostala vďaka svojej popularite aj do tanečnej šou Let’s Dance, v ktorej sa spoznala so svojím bývalým partnerom Matejom Chrenom. Herečka považovala tanečníka za svoju osudovú lásku, avšak tej odzvonilo ešte v roku 2013. Následne tvorila herečka pár s publicistom Michalom Havranom a dnes žiari šťastím po boku priateľa z Ameriky, ktorý má vraj všetko, čo herečke doteraz chýbalo.

[sociallocker]Napriek tomu, že je v súčasnosti herečka šťastná s novým priateľom a ohľadom zásnub Mateja Chrena sa vyjadrovala iba v pozitívnom duchu, na svadobnú fotografiu svojho ex si neodpustila štipľavý odkaz. Svadbu dvojice, ktorá chcela mať svoj ,,deň D” bez medializácie, okomentovala výsmešným názorom, čím však strápnila len samú seba. Žeby napriek dokonalému šťastiu stále nedokázala prekusnúť rozchod s exfrajerom?

podzamska2

Zdroj / Foto: Facebook
[/sociallocker]