Rozchod Borkovca a Knechtovej prebehol síce v takej tichosti ako ich päťmesačný vzťah, no zo slov mladého speváka sa dá cítiť sklamanie z ukončenia romániku s o 19 rokov staršou speváčkou a exporotkyňou SuperStar. Najnovším vyjadrením ale urobil Borkovec definitívnu bodku za minulosťou.

Mnohí románik medzi Knechtovou (37) a Borkovcom (18) tušili, no nikto nedokázal s istotou povedať, či táto dvojica s obrovským vekovým rozdielom spolu naozaj randí. Až dokým tajný vzťah neodhalil samotný spevák, ktorý s exporotkyňou SuperStar chodil celých päť mesiacov.

Ešte viac však šokoval informáciou, že tak tajne, ako spolu chodili, sa aj pred pár dňami rozišli a všetko je pasé: “Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život,” uzavrel sklamane kapitolu svojho života. Podľa jeho slov však Katka, ktorá zrejme rozchod iniciovala, nehádzala flintu do žita a mladému mužovi dávala nádej so slovami, že ak spolu majú byť, tak aj budú.

Medzitým sa ale dvojica začala na sociálnych sieťach prezentovať v štýle, akoby je veľká láska už definitívne za nimi. Kým Knechtová zverejnila záhadný záber s veľkou kyticou červených ruží od neznámeho darcu, Borkovcovi sa pod fotkami začali zbierať sladké komentáre od istej modelky Katky, s ktorou už Peter údajne tvorí pár. Aby svoju definitívnu bodku za speváčkou potvrdil, pre český Blesk odpovedal na otázku o ich vzťahu slovami, ktoré zrejme bývalku príliš nepotešia: “Ja už o tom nechcem hovoriť, chcem sa venovať svojej kariére. Chcem spievať, to je pre mňa hlavné,” dodáva na záver a prezradil, že momentálne má pracovné ponuky aj vystúpenia, ktoré ho zamestnávajú.

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram