Jedenásta séria reality šou Farma je tesne pred bránami veľkolepého finále, avšak evidentne zúfalý expartner Kristi Dali sa vrátil na jej absolútny začiatok. Je tomu len zopár hodín, čo zverejnil email z produkcie televízie Markíza, ktorá pred odchodom na statok poslala všetkým súťažiacim jasne stanovený zoznam vecí.

Keď Kristína Lengyelová (32) zo Senca potvrdila účasť v reality šou Farma, zrejme by jej ani vo sne nenapadlo, aký dopad to bude mať na jej osobný život. Kým v minulosti tvorila pár s istým Paulom zo zahraničia, dnes sa objavuje po boku svojho farmárskeho partnera Radovana Dulina (38). A práve tento fakt nedokáže prekusnúť jej expriateľ, ktorý na západniarku vyťahuje jednu informáciu za druhou.

Štafetový beh ohrdnutého muža začal potom, ako sa fotomodelka zblížila so sanitárom z východu, pričom vo svojich vyjadreniach nevynechal žiadne pikantnosti z minulosti farmárky. Do karát mu nahráva predovšetkým fakt, že Kristína sa nemá možnosť brániť, a tak každé jedno osočovanie ostáva len jednostranným ohováraním Markizáčky.

Tentokrát však nenechal nič na náhodu a na sociálnej sieti zverejnil e-mail priamo z produkcie televízie. Ten mu mala preposlať samotná Kristína ešte pred nástupom do Farmy, pričom bolo jasne stanovené, aké veci si môže každý zo súťažiacich priniesť. „Kika mala aj také povolenie od Markízy si zobrať aj svoje šampóny a balzamy na vlasy, značkové veci ako čiapka, gumáky, o tých ani nehovorím,“ napísal Paul.

Farmári majú jasne stanovené pravidlá, pričom na statok si podľa správy nemôžu zobrať predovšetkým žiadne osobné veci s citovou hodnotou, parfémy, knihy či oblečenie s logom. Išli by ste za takýchto podmienok do markizáckej šou aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Pau Heli, kristi_dali