Slováci sa intenzívne pripravujú na vianočné sviatky, ktorých súčasťou sú fantastické jedlá, darčeky, a predovšetkým rodina i priatelia pokope. Vianoce moderátora Vila Rozborila sú však ohrozené, keďže im pandemická situácia v krajine poriadne zamiešala karty.

Moderátorova dcéra Katarína s manželom aj dcérkou Elenkou žijú v Dánsku a počas vianočných sviatkov sa na Slovensko nedostanú. Rodák z Ilavy tak plánoval stráviť Vianoce s manželkou Sandrou a jej dcérou Ninou, ktorá nedávno začala pracovať na chirurgii v Národnom onkologickom ústave. Ako nový zamestnanec však zrejme nedostane voľno na Štedrý deň, a taktiež pracuje s infikovanými pacientmi.

Ani Nina rozhodne nechce ohroziť svojich najbližších. Spoločnú večeru a výmenu darčekov tak zrejme absolvujú v iný deň. Budú sa jej preto snažiť prispôsobiť, keďže sa obaja z jej novej kariéry tešia. K zaužívaným zvykom patrí aj prítomnosť moderátorovej mamy a svokry pri štedrovečernom stole.

Vzhľadom na súčasnú situáciu však Rozboril nechce vystavovať dve dôchodkyne nebezpečenstvu nákazy koronavírusom. ,,Tento rok budú pre nás ako pre rodinu také bezkontaktné Vianoce. Ale tak taká je doba. Prispôsobíme sa tomu a rozhodne sa nebudeme hrať na pánbožkov, že nás sa to netýka, my nič nedostaneme. Tak nie, ja nebudem riskovať kvôli mamám, ktoré sú na prahu 80-ky, nejaké veci,“ povedal pre televíziu JOJ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: FB/Vilo Rozboril, IG/vilorozboril