V štrnástej sérii reality šou Farma účinkovala aj Eva Schwardy, ktorá patrila medzi päticu farmárov s nadpriemerným IQ. Na statok prišla s ambicióznymi plánmi, no v medziľudských vzťahoch rozhodne nevynikala. Problémom sa napokon stal aj jej pes Dibuk, ktorý rázne ochraňoval svoju majiteľku.

Pri prvom predstavení farmárov divákom okamžite udrela do očí Eva Schwardy, ktorú už z televíznych obrazoviek poznali. V minulosti sa totiž stala víťazkou v relácii Duel šampiónov, ktorý bol odvysielaný verejnoprávnou televízou. Mimoriadne inteligentná žena sa rozhodla zabojovať o 75-tisíc eur. Podľa jej slov si chcela vyskúšať ekologické hospodárenie spojené s jej nápadmi, ktoré boli na statku priam vítané.

Po príchode do reality šou však zostala 49-ročná Košičanka ako obarená. Mala totiž úplne iné očakávania. ,,…mi to predkladali ako pokus o zmenu, že chceme Farmu povzniesť, priniesť spoluprácu, povedzme inteligencie s tými manuálne zručnými, ale mám taký pocit, že s tým neboli oboznámení všetci. Nebolo to zrejme takto natvrdo formulované,” povedala v rozhovore pre plusku.sk.

Vážnym problémom sa stal jej milovaný psík Dibuk, ktorý bol jej najbližším spolupracovníkom. Niekoľkokrát napadol farmárov, keď cítil hrozbu. Napätá atmosféra medzi účinkujúcimi rozhodne nepomohla pri snahe upokojiť domáceho miláčika. Povolaním biologička priznala, že účasť vo Farme 14 aj trochu ľutuje, keďže mala byť oboznámená s úplne inými podmienkami na statku.

Nemôžeme zabudnúť na jeden z najvyostrenejších momentov na Farme, keď po kritike na jej osobu zo strany Šimona rupli Eve nervy. Vtedy schmatla hrnček a hodila ho o stôl. „Bol to veľmi zlý deň, od rána sa kumulovalo napätie a vyvrcholilo to tou poslednou kvapkou. Bolo to prehnané. To som už vyhodnotila na mieste, bola to prehnaná reakcia, nestála za to, čo sa v skutočnosti udialo,” dodala Eva, ktorá sa neskôr všetkým farmárom ospravedlnila za jej správanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV Markíza, FB/Farma