Legendárneho českého herca Oldřicha Kaisera odviezli 18. júla do nemocnice vo vážnom stave, keďže všetko nasvedčovalo tomu, že dostal infarkt. Vyšetrenia nakoniec podozrenie zdravotníkov potvrdili a 64-ročný umelec musel urgentne podstúpiť operáciu srdca. Po štyroch dňoch od zákroku sa však situácia nečakane zmenila.

Oldřich Kaiser je aj vo svojom veku poriadne energický človek, ktorý sa nebráni akejkoľvek zábave. Iba pár dní pred infarktom si spoločne s partnerkou Dášou Vokatou užíval na festivale Magorovo, kde holdoval alkoholu, cigaretám, a dokonca sa objavil aj na pódiu, kde si neodpustil pár vtipných poznámok.

Hercovi sa však 18. júla priťažilo natoľko, že bol prevezený do nemocnice, kde podstúpil operáciu srdca. Štyri dni sa nachádzal na jednotke intenzívnej starostlivosti, keď bol zrazu prepustený do domácej liečby. Kaiser tak odchádzal z oddelenia po boku partnerky s igelitkou plnou liekov. ,,Jeho ďalší pobyt u nás už nebol potrebný,“ uviedol ošetrujúci lekár pre blesk.cz.

Lekári však Oldřichovi nariadili šesť týždňov absolútneho pokoja. Údajne na neho naliehali, aby určite prestal s fajčením a pokúsil sa skrotiť svoj životný štýl. Je však otázne, či si tieto rady zoberie herec k srdcu, keďže je známy svojou tvrdohlavosťou a energickou povahou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Dáša Vokatá, Facebook/Oldřich Kaiser & Dáša Vokatá