Oľga Feldeková bojuje s rakovinou prsníka: Prezradila, čím si v tomto období prechádza!

Dátum:

Na začiatku júna sa prevalila zdrvujúca informácia o zlom zdravotnom stave publicistky Oľgy Feldekovej (75). Lekári jej totiž diagnostikovali zákernú rakovinu prsníka, pričom sa musela pripraviť na nesmierne náročné obdobie. K svojej liečbe sa vyjadrovať nechcela a neustále sršala dobrou náladou, avšak po týždňoch plných strachu konečne prehovorila.

Feldekovú sme mohli dlhé roky sledovať v jojkárskej zábavnej relácií Sedem, kde neustále zabávala divákov historkami z jej života. Matka piatich detí si však pri sprchovaní nahmatala hrčku, ktorá kompletne zmenila celý jej život.

Oľga je však silná žena, ktorá sa nenechala odradiť zlými výsledkami a podstúpila náročnú operáciu. Zhubný nádor tak bol odstránený a rodáčka z Oravy práve prechádza chemoterapiou. Je však presvedčená, že to najhoršie má za sebou.

Dokonca prekvapila vyjadrením, že sa vlastne nemá ani na čo sťažovať a so šarmom jej vlastným uviedla, že problém je odstránený. ,,Keď sa mi skončí posledná chemoterapia, mala by som byť už fit. Snažím sa nič nerobiť a teraz sa mám na čo aj vyhovoriť. Som rada, cítim sa dobre,“ prezradila Feldeková pre plusku.sk. Jej najväčšou oporou je manžel, spisovateľ Ľubomír Feldek, ktorý sa o ňu príkladne stará a zdieľa s ňou radosti i starosti.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...