Na začiatku júna sa prevalila zdrvujúca informácia o zlom zdravotnom stave publicistky Oľgy Feldekovej (75). Lekári jej totiž diagnostikovali zákernú rakovinu prsníka, pričom sa musela pripraviť na nesmierne náročné obdobie. K svojej liečbe sa vyjadrovať nechcela a neustále sršala dobrou náladou, avšak po týždňoch plných strachu konečne prehovorila.

Feldekovú sme mohli dlhé roky sledovať v jojkárskej zábavnej relácií Sedem, kde neustále zabávala divákov historkami z jej života. Matka piatich detí si však pri sprchovaní nahmatala hrčku, ktorá kompletne zmenila celý jej život.

Oľga je však silná žena, ktorá sa nenechala odradiť zlými výsledkami a podstúpila náročnú operáciu. Zhubný nádor tak bol odstránený a rodáčka z Oravy práve prechádza chemoterapiou. Je však presvedčená, že to najhoršie má za sebou.

Dokonca prekvapila vyjadrením, že sa vlastne nemá ani na čo sťažovať a so šarmom jej vlastným uviedla, že problém je odstránený. ,,Keď sa mi skončí posledná chemoterapia, mala by som byť už fit. Snažím sa nič nerobiť a teraz sa mám na čo aj vyhovoriť. Som rada, cítim sa dobre,“ prezradila Feldeková pre plusku.sk. Jej najväčšou oporou je manžel, spisovateľ Ľubomír Feldek, ktorý sa o ňu príkladne stará a zdieľa s ňou radosti i starosti.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook