Humorista Oliver Andrásy (63) sa stal počas pandémie opakovane terčom hnevu Slovákov, keď sa vyjadroval k situácií. Najnovšie všetkých poriadne prekvapil tým, že sa pripravuje na vlastný pohreb. Nechal si totiž z ďalekej cudziny doviezť hrob za tisícky eur.

Oliver Andrásy naštval počas pandémie mnohých Slovákov, keď im odkázal, že si majú odkladať 2/3 príjmu. Najnovšie verejnosť poriadne prekvapil tým, že sa už teraz pripravuje na svoj pohreb. Ako prezradil pre PLUS 7 DNÍ, rodinný hrob, v ktorom je pochovaný aj jeho otec Ladislav, už teraz chystá aj pre seba, foto >>> TU <<<.

Robil som ho už aj pre seba, lebo to bude moje trvalé bydlisko. Teraz som na prechodnom,“ zavtipkoval. Hrob je vyrobený podľa jeho slov zo žuly a keďže je špeciálne opracovaný bez ostrých uhlov, nechal si ho doviezť až z ďalekej Číny! „Lebo keby to mali robiť naši kamenári, stálo by to aj 100-tisíc. Trvalo asi pol roka, kým prišiel… Veď by som sa obracal v hrobe, keby som ležal niekde, kde sa mi nepáči,“ dodal so slovami, že hrob ho vyšiel do 10-tisíc eur a podobné sa kedysi vyrábali za kráľovnej Viktórie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Oliver Andrásy