Málokto vie, že herecká kariéra Olivera Oswalda začala, keď ako 8-ročný stál v rade na vianočného kapra. Vtedy ho oslovila neznáma dáma, ktorá pracovala v televízií s ponukou stať sa súčasťou mediálneho sveta. No v istom momente zapochyboval nad svojou budúcnosťou herca.

Oliver zo začiatku figuroval v niekoľkých reklamách, no jeho kariéra herca sa začala v seriáli Zita na krku, kde hral po boku Heleny Krajčiovej a Dušana Cinkotu. Ľudia ho začali postupne spoznávať a sláva mu stúpla do hlavy, aj keď si to nechcel priznať. Negatívne komentáre a výhražné správy od neznámych ľudí mu však poriadne znížili sebavedomie. Dokonca uvažoval, že s herectvom skončí, keďže začal o sebe pochybovať.

Fanúšikovia sa tak začali pýtať, či nebude chcieť skončiť aj teraz, keď účinkuje v seriáli Oteckovia, kde získal rolu rebelantského tínedžera Lukyho. Aj tentokrát sa určite objavila kritika na jeho osobu, no Oliver je presvedčený, že vďaka minulosti už nebude vystrkovať rožky a rozhodne nechce za kariérou herca zabuchnúť dvere.

Oliver sa stal známym vďaka seriálu Zita na krku

Zdroj: extra.markiza.sk  |  Foto: Instagram