Monika Bagárová si aktuálne prechádza zložitejším obdobím, nakoľko len pred pár týždňami oznámila rozchod s partnerom Makhmudom Muradovom. Krásna speváčka však neprepadá smútku a okrem dcérky Rumie sa aktuálne začala venovať aj celkom novej činnosti.

Počas vianočných sviatkov prekvapila Monika Bagárová fanúšikov smutnou správou o rozchode so zápasníkom Makhmudom Muradovom. Ako priznala, rozbitie sna o fungujúcej rodine ju výrazne zasiahlo, pričom voči otcovi svojej dcérky necíti hnev ani nenávisť, práve naopak.

,,Je to vec, ktorá bolí, a nie je jednoduché o nej hovoriť. Nikdy pre mňa nebolo nič viac než láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, aby som sa dala dokopy, a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa naplno venovať sebe a mojej Ruminke, ktorá je zmyslom môjho života,“ povedala porotkyňa speváckej šou Superstar tesne po rozchode.

Po pár dňoch však prišiel zvrat a Monika sa postupne vracia do online sveta, a to vo veľkom štýle. Na Instagrame zverejnila video, kde sa oddáva tréningu a formovaniu svojej postavy, pričom jej spoločnosť robí aj dcérka Rumia. Hudobníčka tak zrejme vybíja nahromadenú energiu, kým ešte pred rokom v šou Jana Krausa priznala, že zdravý životný štýl jej nič nehovorí.

,,Ja som nikdy nemala to také: Tak, a teraz budem na sebe pracovať v rámci svojej postavy, v rámci nejakého zdravého životného štýlu,“ uviedla otvorene s tým, že rada a veľa konzumuje jedlo. Ako sa však zdá, karta sa momentálne obrátila a hviezda pódii maká na svojej postave do plaviek aj s najmladšou členkou rodiny s úsmevom na perách.

Časť Monikinho tréningu môžete vidieť >>>TU<<<

 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Show Jana Krause, IG/bagarovamonika