Anastasia Kuzminová, ktorá ukončila profesionálnu kariéru v roku 2019, si užíva chvíle so svojou rodinou. S manželom vychováva okrem dcéry i syna Jeliseja. Pred pár hodinami ale priznala o tínedžera veľký strach. Nechýbalo totiž veľa a mohlo dôjsť k obrovskej tragédii.

Trojnásobná víťazka olympiády Anastasia Kuzminová ohlásila v roku 2019 koniec svojej aktívnej kariéry. 38-ročná slovenská biatlonistka momentálne žije v Banskej Bystrici, kde s manželom Danielom vychováva dcéru Oliviu a syna Jeliseja. A práve o 16-ročného chlapca mala prednedávnom obrovský strach.

Ako športovkyňa uviedla na sociálnej sieti, nechýbalo veľa a syna mohol zraziť uponáhľaný vodič. “Včera večer na priechode pre chodcov neznámy uponáhľaný vodič “ťukol” do kolena môjho syna nárazníkom. Pokým sa Jelisej snažil spamätať zo šoku, vodič otvoril okno, vykríkol “pardon” a bez toho, aby sa spýtal, či je chalan v poriadku, ušiel z miesta činu,” zaráža olympioničku vodičovo správanie.

Nasťa sa preto rozhodla poslať odkaz všetkým, ktorí si sadajú za volant: “Chápem, že žijeme rýchlu dobu, no nie je možné to brať ako výhovorku alebo ospravedlnenie, veď veľmi často ide aj o život.” Dodáva, že vodič nie je zodpovedný len za to, aby sa s celou posádkou prepravil z bodu A do bodu B, ale aj aby počas jazdy nikomu neublížil. Herečka Petra Polnišová zas pred niekoľkými dňami priznala, že jej vážna choroba je späť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Anastasia Kuzmina