Omyl zo strany banky, sa stal pre mladú Malajzinčanku osudným. Pred štyrmi rokmi jej totiž nedopatrením poslali na účet 4,6 miliónov dolárov, ktoré teenegerka vo veľkom začala míňať.

[sociallocker]Christine Jiaxin Lee (21) jedného dňa zistila, že sa na jej účte objavila obrovská suma peňazí. Miesto toho, aby sa informovala v banke, či peniaze naozaj patria jej, bez rozmýšľania si ich začala dosýta užívať. V rokoch 2014 a 2015 minula takmer celú sumu, vďaka ktorej žila luxusným a bezstarostným životom. V Sydney si prenajala prepychový apartmán, za ktorý platila mesačne v prepočte 2720 eur, chodila na luxusné dovolenky po celom svete, kúpila si jachtu, autá, drahé topánky, kabelky či diamantový náhrdelník a prsteň. Všetko toto s ňou zdieľal aj jej priateľ Vincent King, ktorý sa vďaka nej dostal do poriadnych problémov.

Banka i polícia sa niekoľkokrát snažili s dievčinou spojiť, no ona všetky hovory ignorovala. Tento rok v marci na Christine vydali zatykač, ktorý definitívne spečatil jej osud. Chytili ju v Austrálii na letisku v Sydney a ihneď poslali do väzby za bezdôvodné obohatenie sa cudzími peniazmi.

Zdroj: smh.com.au | Foto: Twitter [/sociallocker]