Omyl zo strany banky, sa stal pre mladú Malajzinčanku osudným. Pred štyrmi rokmi jej totiž nedopatrením poslali na účet 4,6 miliónov dolárov, ktoré teenegerka vo veľkom začala míňať.

Christine Jiaxin Lee (21) jedného dňa zistila, že sa na jej účte objavila obrovská suma peňazí. Miesto toho, aby sa informovala v banke, či peniaze naozaj patria jej, bez rozmýšľania si ich začala dosýta užívať. V rokoch 2014 a 2015 minula takmer celú sumu, vďaka ktorej žila luxusným a bezstarostným životom. V Sydney si prenajala prepychový apartmán, za ktorý platila mesačne v prepočte 2720 eur, chodila na luxusné dovolenky po celom svete, kúpila si jachtu, autá, drahé topánky, kabelky či diamantový náhrdelník a prsteň. Všetko toto s ňou zdieľal aj jej priateľ Vincent King, ktorý sa vďaka nej dostal do poriadnych problémov.

Banka i polícia sa niekoľkokrát snažili s dievčinou spojiť, no ona všetky hovory ignorovala. Tento rok v marci na Christine vydali zatykač, ktorý definitívne spečatil jej osud. Chytili ju v Austrálii na letisku v Sydney a ihneď poslali do väzby za bezdôvodné obohatenie sa cudzími peniazmi.

Zdroj: smh.com.au | Foto: Twitter