Marián Kočner, ktorý momentálne čaká na ukončenie vyšetrovania vo väzbe v Leopoldove, neprestáva udivovať. Hoci sa doteraz mnohí domnievali, že podnikateľa zastupujú len dvaja právni zástupcovia, teraz je všetko inak. Na scénu nastúpila známa tvár!

Marián Kočner mal podľa viacerých medializovaných informácii dvoch právnych zástupcov, ktorí ho obhajovali pred súdom. Ide o Mareka Paru a Michala Mandzáka, ktorí sa ku svojmu klientovi pravidelne vyjadrujú aj na televíznych obrazovkách. Kočnera pritom nedávno do väzenia prišiel navštíviť známy Slovák a na jeho adresu sa vyjadril aj brat Ivan Kočner. Denník Pluska ale odhalil, že kontroverzného podnikateľa zastupuje aj ďalšia advokátka, ktorá je známa z poriadne kontroverznej kauzy.

Jej meno má svietiť v rozsudku Najvyššieho súdu v prípade falšovania zmeniek televízie Markíza a nie je ňou nik iný ako známa tvár Zuzana Tománková Miková z kauzy Čistý deň. Tománková bola počas kauzy riaditeľkou resocializačného centra a novinári ju odfotili na stretnutí s Kočnerom a exsiskárom Petrom Tóthom. Pád dní na to zvolala tlačovú konferenciu, na ktorej Čistý deň obhajovala. Svoje zvláštne stretnutie odôvodnila slovami, že potrebovala niekoho, kto kauzu odkomunikuje do médií, a tak zavolala Kočnerovi.

Od tohto stretnutia dvojica na seba zjavne nezanevrela a v ťažkých časoch sa rozhodla tentokrát pomáhať Kočnerovi Tománková, ktorá zastupovala aj lekára Abdolreza Majidiho, obhliadajúceho lekára zavraždeného Jána a Martiny. Po vražde odmietol vypovedať so slovami, že je viazaný lekárskym tajomstvom. Tománkovej manžel sa tiež v minulosti radil s Erikom Tomášom zo Smeru. Známa blondínka pritom svoju kariéru začínala na Úrade vlády u expremiéra Roberta Fica.

Marian Kočner má troch právnych zástupcov
Poslednou advokátkou je Zuzana Tománková Miková z kauzy Čistý deň

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/CONQUER PRODUCTION, Facebook/RTVS