O rozhodnutí Onřeja zmeniť si priezvisko sme vás informovali TU. Prednedávnom sa oženil s modelkou Taťánou Kuchařovou. Ako sa známa dvojica volá teraz?

Ondřej Brzobohatý sa rozhodol pozmeniť si priezvisko. K svojmu doteraz známemu menu si pridal priezvisko Gregor po svojej matke. “Vzhľadom k tomu, že na priezvisku “Brzobohatý” si lámu zuby aj českí moderátori, uvažoval som o mene “Gregor”, ktoré patrilo dedkovi z maminej strany a ktoré je omnoho viac medzinárodné. Zhodou okolností sa dedko volal podobne ako ja, Andrej. V poslednej dobe sa moja možnosť tvoriť v zahraničí výrazne množí, a tak som sa rozhodol k ráznemu kroku,”  zdôvodnil v minulosti svoje rozhodnutie.

“Moje celé meno teda znie Ondřej Brzobohatý Gregor. Vo svojej umeleckej forme pre zahraničie Ondřej B. Gregor,” avizoval už v minulosti. Problém je v tom, že meno, ktorým sa Ondřej prezentuje nie je možné oficiálne zapísať. Teraz sa znovu k veci ohľadom jeho priezviska aj jeho manželky Taťány vyjadril opäť. Povedal, že vo verejných registroch má uvedené meno Ondřej Gregor, pretože to inak nejde. Priezvisko Brzobohatý si vraj ale ponecháva vo svojej umeleckej forme.

Dvojica mala prednedávnom svadbu

[sociallocker]“Taťána jeho krok rešpektovala a rozhodla sa naložiť so svojim novomanželským priezviskom podľa Ondrejovho rozhodnutia a ponechať si pre svoju kariéru rodné priezvisko Kuchařová a spojiť ho s Ondřejovým priezviskom Gregor, ktoré ich oboch tým pádom spojí.” vyjadril sa o novom priezvisku pre svoju manželku v tretej osobe Ondřej.

“Nehľaďte prosím na zápisy vo verejných registroch, ktoré majú bohužiaľ v českej legislatíve veľa obmedzení a bariér, a prijmite naše mená tak, ako ich cítime a ako sa nimi chceme nechať obaja ďalej, ako manželia, titulovať. Teda Ondřej Brzobohatý Gregor a Taťána Kuchařová Gregor (v skrátenej verzii pre zahranie Ondřej B.Gregor a Taťána K.Gregor. A áno, v občianskych preukazoch iba ako Gregor,” objasnil definitívne. Ondřej dodal, že nezáleží predsa na tom, čo si nesieme v dokladoch, ale v srdci.

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]