Šoubiz Ondrej to povedal za všetkých: Extrémny náklad nezodpovedným Slovákom!

Ondrej to povedal za všetkých: Extrémny náklad nezodpovedným Slovákom!

Slovensko sa v týchto chvíľach zmieta v strachu z možného šírenia koronavírusu, v dôsledku ktorého boli prijaté mnohé preventívne opatrenia. Stačí to však na to, aby boli občania uchránení pred smrtiacou hrozbou?

Evidentne nie! Potom, čo ústredný krízový štáb Slovenskej republiky pristúpil k prerušeniu vyučovania v materských, základných a stredných školách, ale aj na univerzitách, boli prijaté aj ďalšie preventívne opatrenia. Okrem pozastavenia leteckej dopravy, uzavretia hraníc či zrušenia verejných podujatí, boli občania vyzvaní, aby trávili čas predovšetkým v izolácii.

Kým mnohí nariadenia vlády rešpektujú, iní sa nezdráhajú a aj napriek rýchlo šíriacej sa epidémii vystavujú seba i svoje okolie nebezpečenstvu. Jedným zo šokujúcich prípadov je aj situácia spred pár hodín, kedy si študenti a ich rodičia pomýlili prerušenie vyučovania s prázdninami. Zodpovednosť šla v tomto prípade bokom a ignorantskí Slováci si to namierili do lyžiarskeho strediska v Jasnej.

Tento krok následne odsúdilo množstvo občanov, ktorí sa snažia chrániť svoje rodiny, ale aj YouTuber Ondrej z Trenčína. Ten nenechal na „športovcoch“ nitku suchú a prihovoril sa k nim, zrejme aj v mene mnohých sledovateľov, prostredníctvom výstižného videa. Súhlasíte s ním aj vy?

Video Ondreja z Trenčína môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Ondrej z Trenčína, IG/kristina.tormova