Slovenského herca Romana Poláčika môžu diváci poznať predovšetkým z divadla, ale aj zo seriálu Oteckovia, kde stvárňuje šarmantného právnika Ondra, ktorý má oči iba pre svoju kolegyňu Emu (Janu Kovalčíkovú). Mladý muž však nedávno ukázal, že herectvo nie je jedinou doménou, ktorú fantasticky ovláda.

Sympatická tridsiatnik sa objavil v talkshow Neskoro večer pod taktovkou Petra Marcina. V priebehu rozhovoru sa Roman priznal, že sa v minulosti venoval parkouru, čo sa považuje za umenie pohybu s prekonávaním prekážok. Skákanie z budovy na budovu je tak samozrejmosťou. Neostalo však iba pri slovách a herec ukázal čo-to zo svojho bývalého hobby.

Ešte väčšie prekvapenie však prišlo, keď sa Poláčik vyjadril, že ani hra na akordeón mu nie je cudzia. V štúdiu dokonca zahral známu slovenskú pieseň ,,Ide poštár ide“, za čo si od publika vyslúžil obrovský potlesk, pričom aj Marcin bol viditeľne prekvapený z umelca, ktorý je hotový multitalent.


Celý rozhovor s Romanom Poláčikom

Zdroj:  YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina  |  Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Facebook/Oteckovia, markiza.sk