Kontroverzná dvojica, ktorá mala spolu údajne aj čakať dieťa, je momentálne opäť na nože. Bývalá finalistka Miss Mirka Fabušová sa stala znova terčom hnevu slovenského speváka. Ten odkázal kráske neprajné slová a vo svojom statuse dokonca spomenul aj predsedu parlamentu.

Dvojica Mirka Fabušová (40) a spevák David Key (25) si po odvysielaní relácie Bez servítky vyslúžili v krátkom čase prívlastok kontorverzná. Hoci sa spočiatku všade ukazovali spoločne, napokon sa ich vzťah ukončil za poriadne dramatických okolností po potyčke v nitrianskom byte.

David sa dal nakoniec dokopy so známym farmárom Minhom, no po odhalení nevery sa spevák v slabej chvíli vyznal z toho, že mu Miriam chýba. Zdalo sa teda, že cesty dvojice sa po odluke opäť spoja. Z Davidovho posledného statusu je však už zrejmé, že sa tak neudeje.

Na missku má poriadne ťažké srdce: “Tak aby ťa šľak trafil, moja milá. Nakoniec som zistil, kde je pravda a čo sa stalo naozaj, až teraz po pol roku. Na to, že máš 40, už som myslel, že máš viac rozumu,” obul sa do krásky. Na záver si neodpustil ani štipľavú poznámku, ktorou podľa všetkého narážal na predsedu parlamentu: “Keď nemáš čo jesť, zavolám Borisovi, nech ťa nakŕmi,” rýpol si. Čo je konkrétne dôvodom spevákovho hnevu však nateraz nie je presne známe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/davidkeyofficial │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza