Je na ceste druhé kráľovské bábätko Meghan a Harryho? Rodinná spisovateľka prezradila slová, ktoré hovoria za všetko. Zaľúbený párik by chcel pre malého Archieho ďalšieho súrodenca.

Žeby bolo na ceste ďalšie bábätko vojvodkyne Meghan a princa Harryho? Nad touto otázkou momentálne špekuluje celá Británia. Pred pár hodinami sa totiž na adresu kráľovskej dvojice vyjadrila spisovateľka Katie Nicholl, ktorá napísala pre dvor viaceré knihy.

Podľa informácii portálu Express uviedla, že Meghan a Harry si brúsia zuby na ďalšie dieťatko: “Milujú rodičovstvo a chcú dať Archiemu súrodenca,” prezradila. Malý Archie pritom nedávno absolvoval svoje krstiny, no Meghan sa musí neustále potýkať s nenávistnými komentármi ľudí, ktorí ju nedávno označili za zlú matku kvôli tomuto detailu.

Spisovateľka ale prezradila aj ďalšie zákulisné informácie o prominentných manželoch: “Zdroj blízky dvojici mi povedal, že sa vyjadrili, že by mali radi veľkú rodinu. Veľmi si želajú pre Archieho súrodenca, takže je veľká pravdepodobnosť, že potvrdia tehotenstvo už budúci rok,” dodala. Či sa mýlila alebo sú jej prognózy správne, sa tak dozvieme už čoskoro. Veľká rodina, akú má aj Kate s Williamom, by im však pristala, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: express.co.uk │ Foto: Instagram/sussexroyal, YouTube/TheTalko, Entertainment Tonight