Opitá pod obraz! Gabo preniesol Romanu do postele, tu využil situáciu!

Dátum:

Už len pár hodín ostáva do veľkolepého finále reality šou Farma 11, ktoré odhalí, kto zo súťažiacich vyhrá sumu vo výške 75 000 €. Na statku ostalo posledných šesť východniarov a západniarov, ktorí si však už v predstihu užili záverečnú noc pred kamerami. A bez alkoholu to, samozrejme, nebolo!

Na markizáckom statku už pomaly doznievajú negatívne emócie a poslední súťažiaci sa tešia na dlho očakávané finále. Okrem milostných vzťahov, ktoré tu vznikli, však medzi farmármi vzplanul aj jeden platonický, keď sa Gabo Sedláček zahľadel do divokej Romany Košťálovej. Dvojica sa síce počas pôsobenia na Farme vždy doberala, avšak k bližiemu kontaktu medzi nimi nikdy nedošlo. Až doposiaľ.

Posledný týždeň skladal východniar svojej súperke jeden kompliment za druhým, pričom sa mu čiernovlásku podarilo aj jemne pobozkať. Iná káva to však bola v posledný večer na Farme, keď sa na oslavu konca čo to popilo. Potom, ako Evelyn priniesla demižón „oraviády“, sa Romana jemne spoločensky unavila a hrdinom jej trápení sa stal práve favorit šou Gabo.

Farma 11 je definitívne preč:TAKTO to tam vyzerá po odchode súťažiacich!

Ten ju vzal od stola na rukách priamo do postele, kde využil situáciu. Potom, čo starostlivo uložil podguráženej farmárke vedro vedľa lôžka, si k nej na jej želanie ľahol a konečne sa k nej mohol pritúliť a objať ju. Plachý Košičan sa však zachoval ako gentleman a na rozdiel od iných mužov pristupoval k svojej múze s rešpektom.

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube, IG/farma.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...