Príslušníci slovenskej polície uplynulý víkend zasahovali v prípade opitej vodičky, ktorá sa v trnavských uliciach správala viac ako bezohľadne. Aj keď ju muži zákona zastavili, svoje vystupovanie nezmenila, a dokonca bola vulgárna až agresívna.

Policajti v priebehu noci zastavili 21-ročnú Trnavčanku, ktorá jazdila na aute BMW 320. Pred zatknutím narazila do auta, ktoré išlo pred ňou. Vodič auta vystúpil a snažil sa ju zastaviť. Ona však do neho narazila a ďalej pokračovala v jazde, pričom vošla do zákazu. Opäť nezvládla riadenie a tentokrát nabúrala do zaparkovaného vozidla.

Príslušníci polície ju po vyčíňaní konečne zastavili a vyzvali k dychovej skúške, pri ktorej sa preukázalo, že vodička mala 0,99 mg/l alkoholu v dychu. ,,Mladá žena sa k policajtom správala vulgárne, počas zákroku pľula na policajtov a kopala do nich. Za použitia pút ju policajti nakoniec eskortovali do cely policajného zaistenia,“ uvádza na sociálnej sieti polícia z trnavského kraja.

Šoférka je momentálne obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a súd bude o jej treste rozhodovať v tzv. super rýchlom konaní. Kamery na policajnom aute zachytili moment, keď muži zákona zastavili vodičku, a taktiež aj zdemolované auto, s ktorým vrážala do iných vozidiel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Facebook/Polícia SR-Trnavský kraj  |  Foto: Facebook/Polícia SR-Trnavský kraj, Bratislavský kraj