Na štvrtkovom stretnutí predsedníctva strany Smer to malo poriadne vrieť. Robert Fico mal byť podľa Igora Matoviča údajne pod vplyvom alkoholu a vulgárne nadávať súčasnému premiérovi Petrovi Pellegrinimu.

Počas štvrtkového stretnutia predsedníctva strany Smer malo dôjsť k vulgárnej potýčke. Hlavným aktérom mal byť bývalý premiér Robert Fico, ktorý mal podľa Igora Matoviča nechutne vynadať Petrovi Pellegrinimu.

Na schôdzi mal pritom takto vybehnúť na Pellegriniho: „Čo si o sebe myslíš, ty sku*…. bu**rant vy*e….?“ O šokujúcom incidente informuje na svojom profile poslanec Igor Matovič (OĽaNO), ktorý nadávky okomentoval nasledovne: „Toto si vypočul Pellegrini od ožratého Fica v minulý štvrtok na stretnutí predsedníctva Smeru, kde boli spolu s vedením prítomní aj viacerí radoví poslanci Smeru. Vypenil, keď zistil, že kým bol na pohrebe Valkovej mamy, jeho poslanci uplácali dohodu na šiestich menách. P.S. Pán premiér, je čas skrachovancovi ukázať, kde je jeho miesto.

V diskusii pod Matovičovým príspevkom sa okamžite rozbehla búrlivá diskusia a poslanec odpovedal aj na otázku, kto je zdrojom tejto chúlostivej informácie: „Jeden z prítomných, Smerák, ktorý držal hubu, ale veľmi dobre si uvedomuje, že toto už bolo moc a bude to mať následky,“ odhalil. Štvrtok 14. februára bol pritom dňom, kedy sa nepodarilo zvoliť ústavných sudcov a ten istý deň, kedy Fico označil novinárov za zločincov.

Zdroj: Facebook/Igor Matovič │ Foto: YouTube, Facebook