Strata dieťaťa je pre každého rodiča nepredstaviteľná. No čo ak za smrť dieťaťa môže nezodpovedný človek, ktorý si neuvedomuje situáciu?! Boli by ste schopní odpustiť mu?

[sociallocker]Karl Sissons prišiel počas vianočných sviatkov o to najcennejšie. Jeho 9-ročný syn Jossiaha obdivoval vianočné osvetlenie blízko svojho domu. No nič netušiaceho chlapčeka zrazil opitý muž. Chlapec na následky zranení zomrel.

Opitý vodič bol 24-ročný Adam Murray, ktorý je obvinený z nebezpečnej jazdy pod vplyvom alkoholu a zabitia chlapca. No šok nastal, keď sa na spomienkovej omši za chlapca objavil aj Adam, ktorý je zodpovedný za jeho smrť.

Adam nazbieral posledný kúsok odvahy a postavil sa pred chlapcovho otca. Následne sa s plačom zrútil k zemi. Zachytil ho práve chlapcov otec, ktorý ho objal a postaral sa o neho. Nakoniec mu rodina, ktorá prišla o syna odpustila. Pre všetkých zúčastnených išlo o veľmi silný zážitok. “Chlapcova rodina verí v silu odpustenia, pretože Vianoce sú o narodení Ježiša Krista, ktorý na tento svet prináša odpustenie. Spracovávajú to,” povedal pastor Field.

Zdroj: Tvnoviny.sk  |  Foto: Twiter.com, depositphotos.com
[/sociallocker]