Miro Jaroš (43) opustil hranice Slovenska už po ukončení strednej školy a na svojich zahraničných cestách sa mu podarilo žiť svoje hudobné umelecké sny. Nedostal sa však do výšin, aké si predstavoval, a tak sa rozhodol opustiť exotický Izrael a vyskúšať šťastie v prvom ročníku súťaže Slovensko hľadá Superstar.

Miro Jaroš zaujal porotoctov súťaže a obsadil šiestu priečku hudobnej šou Superstar. Sólová dráha ho však nevyniesla medzi hviezdy a prekvapivo sa chopil úlohy speváka pre detské publikum. Aj keď s tým on sám nepočítal, s dráhou hudobníka v žltej košeli s červeným motýlikom na krku je na roztrhanie a deti ho milujú!

Miro Jaroš nevie, kam skôr a ponuky na vystúpenia pre deti sa mu len tak hrnú. Tentokrát sú však koncerty vo vážnom ohrození, informuje spevák: „Ráno nepríjemne prekvapilo. V noci nám z auta ukradli hudobné nástroje. Klavír aj bicie. Robíme všetko preto, aby sme koncerty odohrali. Držte nám palce.“ Okrem šokujúcej informácie zverejnil Miro aj zábery vykradnutého vozidla s rozbitými oknami, pri ktorom sa nachádza polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Miro Jaroš